شباهت سخن رانی دکتر احمدی نژاد و حکایت انوشیروان عادل

می گویند؛ پس از این که انوشیروان ایوان مدائن را ساخت، روزی  سفیر روم  که به ایران آمده بود وقتی برای عرض گزارش می خواست به کاخ پادشاهی برود در ابتدای ورود عظمت و زیبایی کاخ کسرا چشمش را گرفت اما ناگهان چشمش به گوشه ای از کاخ افتاد که بدقواره بود و بی نظمی و نا هماهنگی آن با بقیه ی ساختمان تمام زیبایی کاخ را به زشتی بدل می نمود از اطرافیان پرسید: علت این بدقوارگی و زشتی و ناهماهنگی چیست؟ گفتند: در این بخش خانه ی پیرزنی وجود داشت چون می  واستند خانه را از او بخرند نپذیرفت و عدالت انوشیروان هم مانع شد تا خانه را از او بگیرند و این چنین، خانه ی پیر زن در قسمتی از کاخ قرار گرفته است.

سفیر گفت: این زشتی چون از روی عدالت است بسیار زیباتر از آن است که ساختمان زیبا باشد ولی از روی بی عدالتی ساخته شده باشد.

در جریان سخنرانی آقای دکتر احمدی نژاد رییس جمهور ایران عده ای از نمایندگان کشورهای استعمار گر مانند پارسال وسط سخنرانی بلند شدند و رفتند در آن موقع هم در وبلاگم نوشتم که مانند بچه ای که قهر کرده باشد بلند شدند و رفتند و بدتر از آن بی فرهنگی این مدعیان فرهنگ است زیرا هر آدم متشخص- نماینده ی یک دولت که جای خود دارد - اگر از سخنرانی کسی بدش می آید نمی رود نه این که برود و بعد بلند شود.

بگذریم امسال هم تعدادی صندلی خالی شد اما زیباییش به همین خالی شدن بود نه به پر بودن آنها. این که رییس جمهورمان بیایید چهار تا حرف دل خوش کنک برای سردمداران تروریسم جهانی بگوید و ما دلمان خوش باشد که سران حکومت های استعماری و جهانخوار  در جلسه بودند و دل خوش باشیم به چهار تا عکس و دست دادن با این استعمار گران و این که تحویل مان گرفتند، در آن حالت بدا به حال ما!!!

تا کی به این لبخند ها دلخوش باشیم. مدعیان دمکراسی در جایی که مثلا مظهر دمکراسی است و اداره اش هم باید بر طبق دمکراسی و اجماع همه ی ملل باشد یعنی همان سازمان ملل، به دمکراسی قائل نیستند و با گذاشتن حق وتو به ریش تمام مردم دنیا دارند می خندند و از ما توقع دارند حرف های باب طبع و میل این ها را بزنیم تا در جلسه ی ما بیایند و ما هم دل خوش باشیم که فلانی هم در سخنرانی ما بود!!!! و چهارتا لبخند و عکس و دست رد و بدل شود و بگوییم این هم اجلاس شصت و ششم و به به کنیم!!! آیا هدف از ایجاد این سازمان این بوده یا این که ملت ها بتوانند جایی پیدا کنند که  به حق خود برسند و از زورگویی استعمار گران زورگو به آن جا پناه ببرند و شکایت کنند.

آن دروغ های کذایی مثل یازده سپتامبر و هولوکاست هم که جای خود دارد برای خر کردن ملت ها و چاپیدن آنها که حتی در خود کشورهای غربی نیز مخالفان و منکران بسیار دارد. پس تا کی ملت ها می خواهند چوب حماقت خود را بخورند هم چاپیده شود و هم به ریش شان بخندند.

/ 6 نظر / 24 بازدید
هادی

عالی بود ممنون مادر را ديده­اي كه چه سان از فرزند نوخاسته­اش چشم بر نمي­دارد و هر جا كه او گام­هاي سست و لرزانش را مي­گذارد، بي­اختيار يك گام از او جلوتر مي­دود؟ منتظر نظر شما هستم www.bahadi.blogfa.com [گل]

tv3

تبليغات صداوسيما را به صورت اس ام اس روي گوشي خود داشته باشيد وبابت ان درامد روزانه دريافت کنيد اطلاعات بيشتر در ادرس: www.tv3.dde.ir مديريت تبليغات

محب ولایت

سلام علیکم الحمدلله الذی جعلنا من المتمسکین بولایة امیرالمؤمنین عید سعید غدیر خم مبارک[گل]

محب ولایت

سلام نظر کنید آیه را، سیه کنید جامه را، پرچم زنید خانه را، ماه حسین می رسد هوش کنید مست را، آب زنید دست را، سجده کنید هست را، ماه حسین می رسد سیر کنید گشنه را، آب دهید تشنه را، دور کنید خنده را، ماه حسین می رسد عفو کنید بنده را، ارج نهید زنده را، یاد کنید رفته را، ماه حسین می رسد السلام علیک یا ابا عبدالله

محب ولایت

سلام ما به محرم که ماه خون و قيام است به جلوه‌هاي شهادت که زندگي مدام است سلام ما به حسين و به قبله‌گاه نمازش به جايگاه قيام و به گاه راز و نيازش سالام ما به عزيزان دشت کرب‌ و بلا مهاجران سفر کرده در ديار بلا سلام ما به تن رنجديده سجاد به اشک ديده شب‌هاي حضرت سجاد سلام ما به علمدار زاده زهرا به دست‌هاي قلم گشته‌اش در آن صحرا سلام ما به علي‌اکبر جوان حسين به فرق منشق او نزد ديدگان حسين سلام ما به رباب و اصغر بي‌شير به کام تشنه و آن حنجر بريده و تير سلام ما به گل روي نوجوان حسن به قاسم آن گل خوشبوي بوستان حسن سلام ما به رقيه به زينب کبري به ناله سر کن ايام ماتم زهرا سلام ما به شهيدان روز عاشورا به اشک چشم يتيمان مانده در صحرا سلام ما به اسيران راه کوفه و شام بر آن زنان غمين کودکان ناآرام سلام ما به رئوس بريده شهدا به رأس انور سالار سيدشهدا بر آن سري که به ني آيه‌هاي قرآن خواند به محملي که در آن زينب اشک غم افشاند بر آن خرابه نشينان مانده در ظلمت به شأن و جاه اسيران عرصه عصمت هزار لعنت حق طاهري به قومي باد که ظلم و جور و بنايش بروزگار نهاد