افسانه بالاتر از هلوکاست

در قسمت های قبلی به دروغ های بزرگی در ارتباط با کمونیسم و سرمایه داری و نیز جنگ جهانی پرداختیم و اشاره شد به این که افشای افسانه هلوکاست هم، پشت پرده ای دارد که دست خود سرمایه داری صهیونیست در آن به کار است.

در مورد هلوکاست و بحث کشته شده 6 میلیون یهودی در کوره های آدم سوزی که  برخی آن را واقعیت و برخی افسانه می دانند ذکر این نکته خالی از فایده نیست و البته کافیست که اگر به هر بی اطلاعی بگوییم در همان ابتدا رقم 6 میلیون را دروغ یا خیال پردازی می داند یادم هست یک بار که از کسی در این مورد نظر خواستم گفت: اصلا در کل دنیا در آن زمان 6 میلیون یهودی وجود داشته است؟! بنابراین جزئیاتش که جای خود دارد وقتی که کل قضیه اصلا زیر سوال است.

افراد محقق در کشورهای گوناگون اروپایی و آمریکایی در مورد بطلان این قضیه و افسانه سازی هلوکاست تحقیق کرده اند. قصد نداریم تحقیقات آنها را زیر سوال ببریم بلکه اتفاقا مقصود این است که بگوییم هلوکاست افسانه ایست برای تطهیر صهیونیسم که بر سرمایه داری مسلط است و می خواهد دنیا را به کام خود بکشد.

حرف اصلی این مطلب این است که با وجود این دروغ پردازی و تلاش هایی که صورت گرفته تا اسرار آن فاش نشود از جمله این که انکار هلوکاست را جرم اعلام کرده اند چرا تلاش بیشتری صورت نگرفته تا این اسرار آن به جایی درز نکند و جلوی کار این دانشمندان و محققان گرفته نشده به عبارت روشن تر خود آنها خواسته اند که این اسرار فاش شود نه این که هر منکر هلوکاستی جاسوس غرب یا صهیونیسم است و این دانشمندان هم مامور بوده که افشاگری کنند منظور این است که دستگاه صهیونیستی حاکم بر نظام سرمایه داری-لیبرالیستی خود در به نوعی شرایط این کار را فراهم نموده است تا عده ای به اسرار دروغین بوده کوره های آدم سوزی دست یابند یا حداقل کاملا جلوی این کار را نگرفته اند.

در قسمت های قبل گفتیم که در نظام آزادی خواهانه غرب هدف از افشاگری ها پوشاندن رازهای اصلیست. یک راز را برملا می کنند تا حواس مردم را از راز مهم تری منحرف کنند.

هدف از درز دادن اطلاعات مربوط به افسانه هلوکاست این است که می دانند دنیا بلاخره به این راز پی می برد. زیاد هم راز نیست هیچ عقل سلیمی کشته شدن 6 میلیون یهودی را در 60-70 سال پیش نمی پذیرد. پس چه بهتر که خودمان این کار را بکنیم تا وقتی که گند قضیه درآمد بگوییم ببینید خودمان بودیم که افشا کردیم(نمونه بارز آن افشای ماجرای ابوغریب بود که بوش تازه از افشای آن به عنوان امتیازی برای آزادی خواهی غرب استفاده کرد و گفت که ببینید اگر ما کاری بکنیم خودمان هم آن را افشا می کنیم!!)  این دانشمندان غربی بودند که قضیه را افشا کردند(تطهیر غرب و لیبرالیسمش) بنابراین هدف اصلی پنهان کاری در مورد خود جنگ جهانیست که هلوکاست بخشی از آن و ایجاد کننده، هدایت کننده و گرداننده آن خود نظام سرمایه داری بود نه نازیسم و فاشیسم. سرمایه داری این جنگ را به راه انداخت و سودش را هم به بهای کشته شدن دهها میلیون انسان گرفت نه فقط 6 میلیون. پس هلوکاست بزرگ تری وجود دارد. اگر بپذیریم که باعث و بانی جنگ جهانی دوم کشورهای غربی بودند و فرضا هلوکاستی هم بوده پس گناه هلوکاست به گردن سرمایه داریست نه نازیسم و آن وقت است که تیغ کینه ملت ها به سوی امپریالیسم جهانی می گردد.

در پایان خاطر نشان می سازد که این مطلب از اهمیت و ارزش جریان ها و اقداماتی که علیه افسانه هلوکاست و افشای آن صورت گرفته و می گیرد نمی کاهد. ضمن این که جریان ضدیت با هلوکاست در کشورهای اسلامی به منظور مقابله با اسراییل و مشروعیت پوشالی آن است اما بحث ما با افشاگری هلوکاست در جهان غرب مربوط است.

عکس شماره ٢٣: یکی از رسوا ترین عکس های هولوکاست است. درباره آن دو نفر که از درخت آویزان شده اند، هیچ طنابی دور دستان آنها دیده نمی شود! و مشخص نیست چگونه از درخت آویزان هستند، و به علاوه، ساختمان بدن این دو نفرکاملا غیر طبیعی است که جعلی بودن این عکس را اثبات می کند.

(توضیحات عکس از سایتwww.h-l.persianblog.ir)

/ 1 نظر / 3 بازدید
محمد

با سلام اگه میخواهی در ماه رمضان در ثواب ختم قرآن به نیت سلامتیو تعجیل در فرج آقا امام زمان (عج) شریک باشی حتما به ما سری بزنید. لطفا به دوستان خود خبر دهید. با تشکر