افشای اسناد ویکی لیکس و افسار در رفتگی فاحشه ای به نام هیلاری

این هیلاری همان است که شوهرش با آن افتضاح بین المللی گند کاشت و معلوم شد با داشتن زن و بچه با یک دختر ... خلاصه داد هیلاری که در نیامد هیچ احتمالا بیل عزیزش گفته تو هم راحت باش من هم از خطاهای تو چشم پوشی می کنم این به اون در. به همین علت هم هست که در ادامه گفت و گو های پشت پرده ی هیلاری و باراک و ادامه ی قضایا، تخم دو زرده اش به جای نه ماه یک شبه به عمل اومد. مخلص کلام این که با افشای اسناد، هیلاری همون فاحشه ای که وزیر خارجه ی آمریکا هست از اسناد هم داره جلوتر می دوه بهتر بگیم افسارش در رفته و داره چهار نعل می تازه مثل این که یادش رفته این اسناد مثلا یه موقع محرمانه بوده و بنا بوده باشه اما لو رفته نه این که از طبقه بندی در اومده باشه. پس یه خورده با دنده و ترمز برو هیلاری رم نکن اما چون آدم دریده ای هست و از این جنس حشرات نجس بیشتر از این هم انتظار نمیره بلندگو رو دست گرفته که آره این اسناد درست میگن و ایران چنین هست و چنان پس باید مواظب بود و ... !!!تو که انقدر شجاعت داری چرا تا حالا خجالت می کیشدی خوب حرفت رو می زدی نه خیلی هم از خجالت چیزی بلدی!!! فاحشه و خجالت؟؟؟!!!!
اتفاقا یک کره خری از رفقای اندرون هیلاری استفراغ کرده بود که بله این اسناد از ترس اعراب نشان می دهد بهتر است شجاعت به خرج بدهند و ترسشان را علنی کنند خاک بر تو گورش این که حسابی بدتر از هیلاری گند کاشت واقعا خودش را خراب کرد نیازی به توضیح بیشتر نیست ولش کن گور پدر پدر سگ همه شون.
همون بهتر که رییس شورای همکاری خلیج فارس در جوابش گفت ایران تهدید نیست اسراییل تهدید است.
خلاصه عجب تناقضی و بهترین جوابش هم همون بود که جمهوری اسلامی داد و در اولین لحظات پس از مثلا افشای اسناد اعلام کرد این ها همه بازی برای ایجاد دشمنی بین مسلمانان است. واقعا دولت جمهوری اسلامی زد تو برجکشون. آفرین. چیزی را که می ترسند علنا ابراز کنند با بازی های بچه گانه ی جیمز باندی و لو دادن یک سری راست و دروغ می خواهند به ثمر برسانند.

/ 0 نظر / 9 بازدید