بازی شعارها!!!!

بازی شعارها!!!!

وقتی به شعار جدید استقلال آزادی جمهوری ایرانی که البته رونوشتی از شعار قدیمی استقلال آزادی جمهوری اسلامی است و به قولی اگر شعار جمهوری ایرانی باب میل مردم بود در زمان خودش یعنی انقلاب 57 باید مطرح می شد که چنین چیزی تا الان هم سابقه نداشته است توجه می کنیم می بینیم که بازی شعار ها از مدتی پیش از این ها شروع شده و به صورتی دیگر شروع شده بود. شاید ابتدایش را شعار مرگ بر روسیه بدانیم که در واقع انحرافیست برای دوست جلوه دادن آمریکا  خوب چرا طرف می گوید مرگ بر روسیه؟ بیاید یر راست بگوید درود بر آمریکا. اتفاقا اشکال کار همین جاست جامعه این را نمی پذیرد پس می گوید مرگ بر روسیه تا اذهان را منحرف کند.

چرا می گویند جمهوری ایرانی؟ چون طرف روی این را و جرات این را ندارد که بگوید مرگ بر اسلام. برای نفی اسلام می گوید جمهوری ایرانی. شعار جمهوری ایرانی را جایگزین اسلامیش می کند نه برای مخالفت با این حکومت بلکه هر چیزی که نماد اسلام باشد پس می گوید جمهوری ایرانی تا زبان همه بند بیاید بگویند عجب آدم های وطن پرستی هر کس هم مخالفت کند بگویند این ایرانی نیست با جمهوری ایرانی مخالف است. این هم خودش نوعی شرک است که چنین مخفیانه وارد می شود. ملیت را علم می کنند تا دین خدا را بکوبند.

این چیز تازه ای نیست چند صباحیست که شعارهای این چنینی از نوع قومیش مطرح می شود طرف نمی تواند بگوید من ایرانی نیستم لیاقت ایرانی بودن را ندارم ضد ایرانی هستم استعمار این شعار را برایش ساخته می گوید ناراحت نباش من راهش را به تو یاد می دهم نگو ایرانی نیستم  نگو من از ملت ایران نیستم بگو ملت آذربایجان ملت کرد و... . قومیت را علم می کنند تا ایران و ملیت ایرانی را بکوبندآخر مگر ما یک ملت در ایران بیشتر نداریم اینشعار ملیت ها شعاریست که متاسفانه بسیاری از مسلمانان و اهل دین و امام حسین و بسیاری از وطن دوستان را از هر قوم و طایفه ای گمراه کرده یعنی همه ی ما را و ناخواسته همه به این دام افتاده ایم وقتی رییس جمهور این مملکت در سفر خود به تبریز فریاد می زند ملت آذربایجان و تماشاچیان مسلمان ایرانی آذربایجانی غیور از شوق فریاد می زنند معلوم است که همه گول خورده اند این ها شعارهای دست ساخته ی استعمار است چون کسی نمی تواند و جرات ندارد علیه ایران حرف بزند شعار ملت فلان زنده باد ملت بهمان را باب می کنند تا ملت ایران را زیر سوال ببرند کسی هم نتواند چیزی بگوید اگر بگوید این به فرض ملت کرد یا آذربایجان  و... یعنی چه؟ و این با تعریف و چارچوب ملت ایران و ملیتی ایرانی تضاد دارد بگویند او توهین کرد و ... دیگر اندیشمندان و مسلمانان وطن دوست هم خام این شعارها شده اند چه داخل در آن قومیت باشند و چه نه وقتی یک نفر به شهرستان خود افتخار می کند همه خوششان می آید چه خودش چه غریبه ها؛ این فطرت انسانیست یعنی پایبندی به اصالت. بنابراین وقتی یک نفر می گوید ما ملت کرد یا ما ملت آذربایجان نه فقط خودی ها بلکه دیگران هم می گویند بارک الله احسنت چه آدم اصیلی چه آدم خوبی غافل از این که این یک شعار استعماری و سوء استفاده از فطرت پاک انسان هاست. تا با شعارهای جایگزینی هدف خود را به نتیجه برسانند.

فایده این شعارها برای دشمن این است:

1- شاید خیلی ها متوجه هدف واقعی پشت این شعارها نشوند.

2- ممکن است خیلی ها ناغافل با این شعارها همراه شوند و به دیده ی مثبت به آن نگاه کنند.

3- اگر هم کسی متوجه شود و اعتراض کند با سیلی از اتهام و تخطئه ساکت شود.

در پایان متذکر می شوم که ایران برای همه ی ایرانیان است همه ایرانی هستیم و به ایرانی بودن خود افتخار می کنیم و اتفاقا آنانی که به نام اقوام می شناسیم ایرانی ترند اما منظور این است که عده ی قلیلی مامور استعمار این شعارها را باب می کنند و متاسفانه بقیه دین داران و مسلمانان و دستداران حسین  هم غافل از این واقعیت به دیده ی مثبت به این مسایل نگاه می کنند که خدای ناکرده اگر غافل باشیم دشمن همان بلایی را بر سرمان می آورد که بر سر عراق، افغانستان، فلسطین، ویتنام و ... آورد.

اللهم عجل لولیک الفرج

/ 0 نظر / 3 بازدید