سوتی های صدای آمریکا

در این که صدای امریکا صدای آمریکاست شکی نیست یعنی بوق امریکا مثل بی بی سی که مخفف عباراتی انگلیسی به معنای بنیاد سخن پراکنی بریتانیا است.

بخوانید دریوری های نوچه  های  آمریکا را در این شیپور تبلیغاتی. صد رحمت به خود امریکایی ها آنها از این خود فروحته ها لیبرال ترند.

برنامه درباره حجاب  و ظلم اکثریت معتقد به حجاب به اقلیت لااوبالی: در این هنگام شخصی زنگ می زند و از اجبار رضا پالونی(پهلوی) به کشف حجاب می پرسد. دلقک صدای امریکا(مجری): به نظر من بعضی وقت ها هم نیاز است که از زور استفاده شود!!!!!!!!!!!!!!(برای این که اقلیتی نظر خود را به اکثریت تحمیل کند.!!!)

برنامه درباره درباره بی تربیتی ایران در اشغال لانه جاسوسی: شنونده: آقا آمریکا هم در ایران کودتای 28 مرداد را به پا کرد و... دلقک: ای آقا ما تا کی می خواهیم مسایل 50 سال پیش را دوباره زنده کنیم!!!

برنامه درباره رابطه با امریکا: شنونده: درباره ستم های آمریکا به ملت ایران می گوید و نیز مضلومیت فلسطینی ها در اثر ستم اسراییل و آمریکا و لزوم خود اتکایی و این که ما افتخاراتی مانند رستم و ... داریم. دلقک ها: برو بابا اصلا رستم افسانه است!!!!!!!!!!!!!!( همه می دانیم که رستم افسانه نیست.) جالب این که همین به اصطلاح وطن پرست های خداناپرست در برنامه های متعدد اسلام را کوبیده و از رستم(همان افسانه) و... دم می زنند!!!!

در جام جهانی امریکا یکی از بازیکنان تیم امریکا مدل ریشش به قول خودمان ریش بزی بود و مفسر فوتبال سیما از همین کلمه یک بار استفاده کرد صدای فضول آمریکا برنامه گذاشته بود در ارتباط با نحوه پوشش مسابفات در ایران(فضولی بی جا) جانوری هم زنگ زد و این مسئله را گفت دلقک ها شروع کردند به زیر سوال بردن جمهوری اسلامی (این عمل مفسر چه ربطی به جمهوری اسلامی دارد!!!)و کلی زیر سوال بردن فرهنگی که بیا و ببین اما چند سال بعد از آنجا که مکر کفار به خودشان بر می گردد بحث درباره انکار هلوکاست بود نوری زاده ریش خاخام های یهودی ضد صهیونیست را مورد تمسخر قرار داد البته این بار چون به نفع آزادی خواهان!!!!!!!!!بود آب از آب تکان نخورد البته چرا یک ایرانی کلیمی خوش غیرت زنگ زد و حال نوری زاده را گرفت.

برنامه درباره اسلام و غرب با حضور کارشناس آمریکایی: مجری با خیال راحت از مهمان پرسید که آیا غرب با اسلام دشمنی دارد و البته به خیال خودش فکر می کرد او جواب می دهد نه و این هم جواب مورد انتظارش را به او می دهد و ایشان هم بهره برداری لازم را از این جواب مبذول می دارند فکر می کرد یک دانشمند هم  باید مثل یک مزدور باشد بین ارباب و نوچه خیلی فرق است اما کارشناس حقیقت گو با صراحت جواب داد بله!! مجری دست و پاچه شده در حالی که بسیار ناراحت  بود سعی کرد نظر خود را به او تحمیل کند.

برنامه درباره روابط با آمریکا: مهمان با لبخند خاصی با اشاره به ایرانی ها می گوید نباید گفت مرگ بر آمریکا زشت است بد است و... (منظور امریکایی است که هواپیمای مسافربری ما را با موشک زد در کشور ما کودتا به راه انداخت و ...) این تازه لحن خوبش بود بماند برنامه های دیگر که در آن با توهین ایرانی ها را بی فرهنگ معرفی می کردند که مرگ بر امریکا می گویند اما ما که از سراسر دنیا می شنویم در آسیا اروپا آفریقا و ... که مرگ بر امریکا می گویند به اضافه فحش های ... که نثار آمریکا و سرانش می کنند به اضافه سوزانده پرچم امریکا

مطلب از وبلاگ ایران اسلامی استفاده با ذکر منبع اشکالی ندارد.

/ 6 نظر / 3 بازدید
محب ولایت

سلام و مکروا و مکرالله والله خیرالماکرین[گل]

زهراابراهیمی

_??_?? سلام _??___?? آپم _??___??_________????آپم _??___??_______??___????آپم _??__??_______?___??___??آپم __??__?______?__??__???__??آپم ___??__?____?__??_____??__?آپم ____??_??__??_??________??آپم ____??___??__??آپم ___?___________?آپم __?_____________?آپم _?_____@ ____@ __?آپم _?___///___@__\\__?آپم _?___\\\______///__?آپم ___?______W____?آپم _____??_____??آپم زود بياااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا ...........|""""""""""""""" " """"""""|\|_ ...........|......*اينم وسيله * بيا ....|||"|""\___ ...........|________________ _ |||_|___|) ...........!(@)'(@)""""**!(@ )(@)***!(@) منتظرمااااااااا بدو بيا راستی تایادم نرفته : امام صادق(ع) فرموده اند: خواب روزه دار عبادت، خاموشی او تسبیح، عمل وی پذیرفته شده و دعای او مستجاب است.” پیشاپیش فرارسیدن ماه مبارک رمضان را تبریک می گویم[گل][نیشخند][خداحافظ]

محب ولایت

سلام در مورد بحث شیعه و سنی این حقیر اعتقادم بر روشن نمایی است و نه مبارزه طلبی و بحث و جدل که موجب افتراق عوام جاهل بواسطه ی خواص زیرک است یا علی مدد

محب ولایت

سلامی دوباره حق با شماست. تهران یکی از بزرگترین منابع گردشگری ایران است. اما چون تهرانیها مهمان نواز نیستند نه خود از منابع گردشگری تهران اطلاعی دارند و نه منابع را معرفی میکنند. موفق باشید

محب ولایت

سلام علیکم در آستانه ی ورود به ماه مهمانی خدا این حقیر را نیز دعا کنید یا علی مدد[گل]

محب ولایت

سلام علیکم[لبخند] حلول ماه مبارک رمضان ماه مهمانی خدا مبارک باد[گل] التماس دعا[گل]